Emaljerdae urtavlor med förgyllda och emaljerade siffror. En med sekundvisare. Märkta Railway Extra, Dahlia och Alfonso Cobacho. Diam 5 - 5,3.
Bruksslitage. Ej funktionstestade. En urtavla med sprickor.