SMYCKESET, 4 delar, sterlingsilver med flerfärgade stenar, Alton, Falköping, 1970-tal.

Hänge, örhängen, ring samt armring. Armringens längd 6 cm. Hängets höjd 7 cm. Ringen med flexibel storlek.

Bruksslitage. Armring med bucklor.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed