Elias Martin

(Sweden, 1739-1818)
Elias Martin
(Sweden, 1739-1818)

MARTIN, ELIAS, etsning, 1800-tal.

Ur sviten "Fader vår". "Ty Riket är ditt, och Magten och Härligheten, i Evighet." Motiv av landskap i månsken. Bildstorlek 35x27.

Smuts, veck.

Auction closed
800 SEK
The auction is closed.