VASER, ett par samt JARDINJÄR, majolika. Rörstrand, sent 1800-tal.

Grönbrunglaserade med tukos insida. Bukiga vaser med hänklar (h 35). Oval jardinjär (l 25).

Krackelyrer, en hänkel lagad, jardinjär med spricka.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.
 Hide
 Show more

Contemporary Art & Design 654

79. Herzog & de Meuron, a "Hocker" stool, Vitra, Germany post 2005.
8 000 - 10 000 SEK
Current bid:
- SEK