FÖRLÄGGARE, 2 st, silver, träskaft. En stämplad Åbo 1815.

Längd 40,5 - 42 cm.

Reparation, skador, andra knoppen saknas.

Auction closed
300 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed