GLASSERVISDELAR, 37 delar, bland annat "Intermezzo" och "Illusion" Orrefors, 1900-tal.
Bestående av olika modeller och storlekar. 3 champagneglas, 5 små vattenglas, 3 stora vattenglas, 4 stora vitvinsglas, 3 små vitvinsglas, 3 små rödvinsglas, 5 whiskeyglas, 3 dessertvinsglas, ölglas, 3 små konjakglas, 6 stora konjakglas.
Slitage. Kantnagg.