DAMARMBANDSUR, Omega, guld 14K, Swiss made, 1900-talets mitt.

Damklocka. Urtavlans diameter 1,8 cm. Remmen svart läder samt sammet, längd 18,5 cm. Originalétui.

Ej funktionstestad. Gravering. Smärre bruksslitage.

Auction closed
320 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed