FICKUR, ARMBANDSUR OCH FICKURSTÄLL, 1900-tal.

Fickur, silver, med svarta och röda siffror, diameter 50 mm. Armbandsur, Lemania, diameter 34 mm. Armbandsur, Omega, längd 30 mm. Fickurställ, patinerad metall, höjd 11 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Glas med sprickor.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed