LANTERNA. "Ahlemann Schlatter Bremen Metallwarenfabrik". Omkring 1900.

Koppar och mässing. Fotogenbelysning. "Din 89950". Höjd 50.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.