NÄSDUKSSKÅLAR, ett par, glas, sannolikt "Fazzoletto", Fulvio Bianconi och Paolo Venini, Venini,1900-talets senare hälft.

Mörkröd respektive senapsgul utsida, vita invändigt. Höjd ca 23 cm.

Tillverkningsdefekter. Repor. Slitage.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.