THE STAR WARS PORTFOLIO, 3 mappar, Ralph McQuarrie, 1970/80-tal.

The Star Wars, Empire Strikes back samt Return of the jedi portfolios. Planschverk innehållande konceptuella målningar från de olika Star Wars filmerna utförda av Ralph McQuarrie.

Slitage. Omslag med veck och smärre revor. Oramade planscher.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed