COLLIER samt BROSCH, silver, Georg Jensen. Total vikt ca 60 g.
Collier med fantasilänkar. Längd ca 43 cm. Brosch, 'Large Daisy', förgyllt silver med emalj. Diameter 4,2 cm.
Bruksslitage.