HERRARMBANDSUR, doublé, bakboett i stål, Omega Quartz, 1900-talets sista kvartal.

Quartz, datum, guldfärgad urtavla, plexiglas, diameter 36mm. Brunt läderband märkt Omega.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Inställning på krona skadad. Gravyr.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.