Brett armband i sterling, Norge, delvis genombruten grafisk dekor, Längd 18 cm. Länk med emaljdekor i svart och grönt. Längd ca 20 cm. Armband med filigranarbete, rik delvis genombruten dekor. Längd ca 16 cm.
Bruksslitage. Repor.