BEUTYBOX, läderimitation, 1950-tal.

I läderimitation, med beslag i mässing. Med etikett (tillhör möjligen boxen) Längd ca 31, bredd ca 20, höjd ca 15 cm.

Bruksslitage, märken, lossade sömmar. Fläckar, varav några framträdande på en av kortsidorna. Nyckel saknas.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed