SILVERFÖREMÅL, 14 delar, bla J Tostrup, Norge. Vikt ca

Förgyllt silver, alla med emaljdekor. 6 mockaskedar, J Tostrup, längd 9 cm. 6 mockaskedar, längd 9,5 cm. 2 saltkar, glas med silverlock. Höjd 4,5 cm.

Obetydligt slitage.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed