SKRIVSKÅP, "Selebo" ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal.

Tvådelat. Överdel med parställda dörrar med bakomliggande hyllplan. Två lådor undertill. Snedkaklaff. Underdel med med parställda dörrar. Längd 70, bredd 37, höjd 209. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Provenance

HC Ericson.

More information

Auction closed
7 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed