Signerat träsnitt av Sigge Bergström, signerat litografi av Alb. Engström, signerad etsning av Torsten Schonberg, signerat liografi av Yngve Berg, signerad etsning av Axel Fridell, etsning av Carl Larsson, samt 4 fotogravyrer och 3 färgplanscher.
Slitage, rispor, ej fullständigt genomgången.