Olika modeller, bla "Gammal fransk". Matgaffel, matsked, 6 bordsgafflar, 6 bordsskedar, dessertsked, 2 teskedar och 9+11 kaffeskedar. 4 bordsskedar i nysilver medföljer (ej medräkande i vikt).
Slitage och repor.