FRANS LUYCKX, efter, olja på pannå, 1800-tal

Efter ett porträtt av Polens kung Wladysław IV, målat 1639. Förgylld ram med Vasaättens svensk-polska vapen.
84x62 cm. Storlek med ram 143x97,5 cm.

Sprickor och påmålningar, ramen med skador och lösa delar

Auction closed
900 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed