SNEDKLAFFSKÅP, 1800-talets första hälft.

Målat. Beslag av mässing. Nedfällbar klaff med bakomliggande skrivinrikt. Bredd 105. Djup 51. Höjd 214 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Repor och märken. Senare beslag. Några listbitar senare. Torrsprickor.

Auction closed
9 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed