SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.

En klaff. Två dörrar i sarg kanterna med hyllplan bak. Längd 54+68, bredd 116, höjd 71 cm.

Troligen saknas en klaff, renoverad. Slitage, märken. Spricka. En dörr saknar dragknopp. Skador, list skador.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed