Teakfanér, två par skjutdörrar i glas med bakomliggande hyllinredning samt klaff med invändig spegel. Bredd 189, djup 30, höjd 55 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage, fläckar, repor. Delvis senare bakstycke.