BORD, 1 par och SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, "Kaskad", Tingströms, Bra Bohag, Engstrand och Myrstrand.

Jakaranda. Brännmärkta. Längd 63. Bredd 45. Höjd 63 cm. Soffbordets längd 125. Bredd 62. Höjd 56 cm.

Repor och märken.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed