CREMEKOPPAR, 6 st, porslin, Kungl Dansk.

Mångkantig modell med svängda öron och lockknoppar. Dekor av strödda blommor och linjer i guld. Tillhörande fat. H 9.

Bruksslitage med nagg. Ett öra avslaget och medföljer, ett lagat.

Auction closed
800 SEK
The auction is closed.