BOK, "Nu månadstidskrift", utg. Johan Grönstedt med dikten "Den fredlöse" av August Strindberg, Stockholm 1875-76.

Halvfranskt skinnband med marmorerade pärmar. Medbundna originalomslag.

Slitage, omslag med fläckar och riss med lagningar, namnteckning, ej fullständigt genomgången.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed