SKÄNK, 1950-tal, Royal Board, Made in Sweden.

Ljust lackerat, räfflade fält på dörrar och två lådor. Två sektioner en med lådor och en med hyllplan. Bredd 113 djup 38 höjd 147 cm. Stämpelmärkt. Nyckel finns.

Slitage. Avslag. En nyckelbricka medföljer löst.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed