BORD, 1900-talets första hälft.

Målat. Räfflade ben. Sarg med pärlkant. Fotavslutningar av mässing. 3 iläggsskivor (en med sarg) à 50 cm vardera. Bordets diameter 115. Höjd 77 cm.

Senare målning. Repor och märken.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed