HANDVÄSKA, Jane Shilton, England 1960-tal.

Brunt ormskinn, guldfärgade spännen. Fodrad i brunt skinn, invändigt två fack samt en dragkedsförsedd ficka. Etikettmärkt "Jane Shilton GENUINE SNAKESKIN MADE IN ENGLAND". Bredd 25 cm, höjd 21 cm, djup 7 cm.

Ställvis kraftigt slitage, skador.

Auction closed
100 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed