SKRIVBORD, möjligen Billnäs, 1900-talets början.

Två hurtsar, låda i sargen, framtill utdragbara skivor.
Bredd 150 cm, djup 78,5 cm, höjd 76,5 cm. Nyckel finns.

Lackskador, märkbara repor. En låda går ej att öppna. Spår av lim på bordsskivan.

Auction closed
300 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed