ARKIVSKÅP, Åtvidaberg Snickerifabrik, 1900-talets början.

Ek. Rak form med lådinredning. Utfällbar skrivplatta. Bredd 56, djup 53,5 höjd 162,5 cm.

Bruksslitage, repor märken samt avslag. En låda kärvar. Anlöpningar på metallbeslagen. Nyckel saknas.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed