TAKKRONA, Hans Agne Jacobsson, Markaryd.

Mässing. 15 ljusarmar.

Slitage. 2 glaskupor med sprickor. 5 glaskupor saknas. Samtliga kupor med nagg. Ej funktionstestad.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.