ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Klädsel av brunt skinn. Lös stoppad plymå. Avsmalnande framben.

Repor och märken. Klädsel med ställvis hårt slitage. Rygg med lagning av mindre reva.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed