ARMBANDSUR, herr, Cartier, Santos, automatisk, stål och guld.

Vit urtavla, datum, 30 (exkl krona) x 29mm, serienr 296148984, safirkrona. Länk stål och guld, lås med Cartier logo, omkrets ca16cm, extra länkbit medföljer. Fodral Cartier medföljer.

Slitage. Repor. Urtavla med krackelyr. Ej funktionstestad.

Auction closed
13 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed