CHAMPAGNE och SNAPSGLAS,10+3 st, "Clown", Anne Nilsson, Orrefors, signerade, 1900-talets slut.
Champagnestrutar 10 st + snapsglas 3 st, olika målad polykrom dekor. Monogramsignerad och med etikett. Originalförpackning. Höjd 27 + 19 cm.
Mindre slitage.