MATSERVIS, 29 delar, porslin, Royal Copenhagen, 1900-tal.
6 mattallrikar, 6 förrättstallrikar, 6 assietter, 6 kaffekoppar med fat, stekfat, karrot, såsbåt, kaffekanna, sockerskål.
Slitage, repor, sockerskål utan lock, ej fullständigt genomgången.