MOCKASKEDAR, 12 st, silver 916 och emalj, Tillander, Helsingfors 1951. Vikt 135 g.

Diverse färger. Förgyllda blad. Längd 10 cm.

Anlöpningar. Två skedar med märkbara emaljskador. Datumgraveringar på samtliga. En sked utan förgyllning.

Auction closed
400 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed