SERVERINGSVAGN, mässing, 1900-talets andra hälft.

Oval form. 2 etage med en lös bricka. Röktonad samt klarglasskivor. Gallerkant. Hjul. Längd 53. Bredd 33. Höjd 65 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Något instabil.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed