FÅTÖLJER, ett par samt BORD, art deco, 1900-talets andra kvartal.

Betsat lövträ, mönstrad klädsel. Bord med glasskiva samt flätad tidningshylla. Diameter 71, höjd 62 cm.

Bruksslitage, senare klädsel. Skiva med nagg. Renoverade samt kompletterade.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed