SKÄNK, 1800-talets första hälft.

Målad. Svärtad skiva. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Dörrar med räfflad dekor. Beslag av mässing. Bredd 116. Djup 48. Höjd 130 cm. Nyckel finns.

Senare målning och beslag. Senare ben. Repor och märken.

Auction closed
8 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed