BORD samt STOLAR, 5 delar, delvis "Della", Ikea, 1900-talets tredje kvartal.

Stolar, "Della", Ikea. Teakbetsad bok och textilklädd sits. Delvis etikettmärkta. Bord med teakfanér och två utdragsskivor. Längd 130 cm, bredd 90 cm, höjd 74 cm. Total längd 234 cm.

Bruksslitage. Mindre märken, repor och fläckar. En stol med skadad klädsel.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed