HÖRNSOFFOR, 2 st, samt HÖRNBORD, Ekornes Svane, Norge, 1900-talets tredje kvartal.

Ek. Lösa klädda dynor. Soffor med stämpelmärkning. Hörnbord med avtagbar hylla. Längd 70 cm, bredd 70 cm, höjd 74 cm. Soffa med fällbar bordsdel, längd 160 cm. Soffa, längd 190 cm. Förvaring under sits.

Bruksslitage. Fläckar, repor, nötmärken.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed