ARKIVSKÅP, Möbelkompaniet Tranås, 1900-talets mitt.

Med 15 utdragbara lådor, 4 hyllplan. Längd ca 108, bredd 42, höjd 146 cm. Märkt Möbelkompaniet Tranås.

Slitage. Fläckar. Nyckel saknas.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed