Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026

VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets första hälft.

Fanerat med valnöt. Nederdel delvis bemålad. Glasade skåpsdörrar samt sidopartier. Bakomliggande hyllinredning med glasskivor. Längd 95 cm, bredd 38 cm, höjd ca 126 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Färgbortfall. Några fanerskador. Märken efter skadedjur. Keys included.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed