Mulberry

(United Kingdom, 1971)
Mulberry
(United Kingdom, 1971)

HANDVÄSKA, "Alexa Hobo", Mulberry, inköpt 2011.

Ljust läder. En ytterficka med knäpplås, detaljer med Mulberrylogon. Märkt "Mulberry" samt med serienummer. Justerbar axelrem. Ljust foder med logo. Längd 40, bredd 8, höjd (exklusive axelrem) 36cm. Dustbag medföljer.

Obetydligt bruksslitage. Repor.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed