SERVIS, 22 delar. "Nejlika", ur IKEA:s 1700-tals serie. 1990-tal.

5 assietter, 5 djupa tallrikar, 5 mattallrikar, 1 runt uppläggningsfat diameter 24 cm. 1 ovalt uppläggninsfat, längd ca 32 cm. 4 kaffekoppar med fat. 1 såssnipa.

Bruksslitage. En djup tallrik med spricka.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.