Mulberry

(United Kingdom, 1971)
Mulberry
(United Kingdom, 1971)

HANDVÄSKA, "Alexa", Mulberry, 2000-talets början.

Blått präglat skinn med detaljer och lås i mässing. Logoprydda tellikor. Fodrad i svart tyg samt mocka i lock. Två fack invändigt, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "MULBERRY" samt numrerad. Avtagbar axelrem. 37x26x16 cm.

Smärre bruksslitage.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed