TRÄDGÅRDSMÖBLER, 1+1+3 delar, 1900-tal.

Ett kvadratiskt bord, soffa samt tre stolar. Dekor av grenar. Bordets mått längd ca 90 bredd ca 90, höjd ca 70 cm. Soffans längd ca 100 cm.

Bruksslitage, repor och märken/nagg. Skador. Lagningar/förstärkningar och kompletteringar.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.