Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026

SMYCKESSET, 5 delar, förgyllt silver med nefrit, svenska importstämplar, 1900-tal. Tot ca 100 gram.

Brosch, längd 4, armband, längd 17, ett par örhängen med skruv, höjd 2,5, ring med ställbar storlek. minimum 17,5/55.

Slitage. Armbandet med lagning vid ett gångjärn.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed