För fem ljus samt sex elektriska ljuskällor. Rik dekor av bland annat bladhölstrade ljusarmar samt avslutande kotte. Diameter ca 55 cm.
Slitage, repor och märken/mindre stötskador. Mindre smuts. Ej funktionstestad.